ZPV Tatenice - 28.9. 2019

titulni_obrazek

V pěkném prostředí pod lesem u rybníků připravil SDH Tatenice 3.ročník soutěže ZPV.

V sobotu 29. září jsme přijeli do Tatenice, abysme si zaběhli Závod požárnické všestrannosti a zjistili, jak na tom jsme před okresním ZPV, který bude hned za týden. Trať vedla převážně lesem, náročným soupáním, po deštivé noci byla také těžší. Ale stejná pro všechny.

V mladších jsme nasadili 1 hlídku, ve starších 2 hlídky. Mladší dostali trestné body jen na střelbě, ale měli pomalejší běžecký čas. I tak z toho nakonec bylo krásné 3. místo, medaile a krásný malý pohár.

Po mladších začali startovat starší, hlídka B měla trestné na střelbě a laně, obsadila 6. místo, hlídka A ve složení Jeňa, Honza, Honzík, Káťa K. a Pája dobře střílela a nakonec to byly jediné trestné body, dál vše za nula. Přidali k tomu dobrý běžecký čas. V součtu běžeckého času a trestných to tak ve výsledku bylo skvělé 1. místo!! Vadou na kráse však byl vymknutý kotník Páji, která však i přesto hrdinsky doběhla do cíle! Trochu nám to přidělalo starosti, protože musíme další týden udělat změny v obou hlídkách. Ale snad se s tím popereme dobře.

Všichni zaslouží pochvalu za dobré výkony na trati.